Новини

Поезія Олександра Коротка прозвучала в Університеті Центрального Ланкаширу на конференції присвяченій Україні
Preston
28 Травня 2024

23 травня 2024 року в Університеті Центрального Ланкаширу (University of Central Lancashire) в Престоні (Велика Британія) говорили про Україну. 

Зокрема під час конференції було представлено поезії про сучасну війну Росії і України, що триває. Олександр Коротко зачитав декілька поезій, у якості  почесного гостя. Кілька років тому збірка поезій Коротка  “War Poems” вийшла для англомовного читача. Книгу було видано в Лондоні в Glagoslav Publications у перекладі Ендрю Шеппарда.

Дмитро Дроздовський, редактор всеукраїнського літературного журнала “Всесвіт” і давній прихильник творчості Олександра Коротка також зачитав вибрані поезії автора в перекладі на англійську мову. 

Організатори заходу подякували за інвестований час та за дивовижну презентацію України крізь призму робіт Олександра Коротка.

Після події професор Університету Центрального Ланкаширу доктор Александрос Куцукіс (Alexandros Koutsoukis) у листі Дмитру Дроздовському написав: 

“…

Я хотів би висловити вдячність за вашу участь і цінний внесок у (наш) захід присвячений Україні.

Ваше терпіння та професіоналізм протягом усього процесу були щиро оцінені.

Я з нетерпінням чекаю на можливість нової співпраці в майбутньому. Крім того, я хотів би повідомити, що один із поетів із Престона купив вірші Олександра про війну та продекламує декілька з них у нашому місцевому гуртку поезії цієї середи.

…”

Дивіться відео-фрагмент події з авторським прочитанням нижче: