Новини

Ретроспектива: у розділі “Дивитися” додане відео з поетичного вечора-презентації книги білінгва “Інтервенція сонця”у Вінниці
8 Лютого 2024

Сьогодні на сайті у розділі Дивитися/Події було розміщено повне відео двохгодинного поетичногоа авторського вечора-презентації книги білінгва “Інтервенція сонця”, який відбувся у місті Вінниця у 2017 році. 

Вечір відбувся у форматі концерта. Зі сцени лунали вірші поета Олександра Коротка у виконанні автора і гостей події. Так, твори Коротка в українському перекладі зі сцени зачитала прозаїк, поет та перекладач – Людмила Брендак, а французькою – Дмитро Чистяк – поет, прозаїк, літературознавець, доцент кафедри романської філології КНУ ім. Т.Г. Шевченка. 

Також на вечорі виступили директор Вінницького обласного Будинку вчителя – Тетяна Мельник та керівник видавництва “Самміт-книга Україна” –  Іван Степурін. Саме у цьому видавництві вийшла друком  “Інтервенція сонця”.  Книгу досі можна придбати на сайті “Самміт-книги” за посиланням: 

https://sbook.com.ua/uk/home/393-intervenciya-soncya-poeziyi-intervenciya-solnca-stikhi.html

Під час презентації лунала музика у виконанні композитора, керівника народного вокального ансамбля “Зірниця” (Вінниця) – Ольги Янушкевич. А пісні на вірші Олександра Коротка виконали Світлана Леонтьєва, Тетяна Мельник, Ольга Нагорна та Віталій Волощук. 

Пропонуємо зануритись в неповторну глибину творчої синергії та насолодитись вечором в якості глядача за посиланням: 

https://korotko-poetry.com/poetichnij-vechir-prezentaciya-knigi-bilingva-intervenciya-soncya-vinnicya