Події

Олександр Коротко на 1-му міжнародному фестивалі поезії в Чорногорії

Чорногорія — країна фестивалів. Одне з центральних місць займають ті, що відносяться до мистецтва. Вересневі дні культури — серія культурних заходів, що складається з вечорів поезії, авторських зустрічей і театральних вистав.

Програма 1-го міжнародного фестивалю поезії, який пройшов з 25 до 30 вересня 2018 року, була насичена зустрічами на різних рівнях: від особистих, із побратимами по перу, — до теплих прийомів у меріях міст і містечок Чорногорії. Але головні події, звісно, розгорталися на великих і маленьких майданчиках для виступів — це читання віршів.

Слухачами були професійні літератори, студенти гуманітарних дисциплін і просто любителі поезії. Олександр Коротко, поет, прозаїк та есеїст, а також автор оригінальних мініатюр-одновіршів представив свою поезію, прочитавши її російською, мовою оригіналу, і в перекладі англійською Річарда МакКейна.

На афіші фестивалю оргкомітет розмістив два славних імені: Міхая Емінеску — Петра Негоша, шанованих не тільки у своїх країнах, а й широко відомих у всьому світі. Під егідою високої поезії і пройшов цей фестиваль, який зібрав учасників з Румунії, Албанії, Сербії, Туреччини, України, Ірландії, Італії, Нової Зеландії…

Фото: Людмила Майєр