Новини

Поезії з нової збірки Олександра Коротка «War Poems» опубліковано в осінньому випуску відомого британського літературного видання «East-West Review»
1 Жовтня 2022

Поезія про війну Олександра Коротка — знову на шпальтах  британського видання «East-West Review», яке виходить за редакції відомого головреда, прихильника творчості поета — Ендрю Шеппарда та під патронатом королівської родини. 

Цього разу твори Коротка відкривають осінній номер видання. У попередньому номері весна/літо 2022 журнал «East-West Review» уже містив чотири поезії Олександра Коротка, написані ще в перші дні війни Росії з Україною. 

«Натхнення і Творець», як повідомив автор, рухали його вперед, і до середини червня Олександр Коротко створив 88 поезій, що розповідають про брутальне вторгнення на Батьківщину поета. 

Нещодавно ми повідомляли, що у престижному видавництві, яке спеціалізується на популяризації слов’янських авторів для західної аудиторії — Glagoslav, вийшла нова збірка поезій «War poems» Олександра Коротка, присвячена війні. Це тримовне видання — російською, англійською та українською мовами. Опубліковані у журналі вірші також увійшли до збірки. 

Публікуємо нижче фрагмент електронної версії  осіннього номера «East-West Review» з віршами Олександра Коротка у pdf форматі для наших читачів: