Події

Творчий вечір Олександра Коротко в Вінниці

12 жовтня 2017 року у Вінниці пройшов творчий вечір Олександра Коротка. Це вже третя зустріч у цьому місті з поціновувачами сучасної поезії. Приводом стала презентація книги білінгва «Інтервенція сонця». Українською мовою вірші для цього видання переклала Людмила Брендак, поет, прозаїк, а тепер і перекладач.

Відкрила вечір Тетяна Мельник, директор Вінницького обласного Будинку вчителя, в актовій залі, де і відбулася зустріч. Про автора і його поезії говорили Іван Степурін, керівник київського видавництва «Саміт-книга», Ольга Янушкевич композитор, керівник народного вокального ансамблю «Зірниця», Людмила Брендак. Особливо запамятався тонкий, глибокий виступ Дмитра Чистяка поета, прозаїка, перекладача, літературознавця, доцента кафедри романської філології Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка.

Звісно, енергетичним центром вечора стала поезія Олександра Коротка у авторському читанні.

Прозвучали вірші з книги й нові, написані зовсім недавно, — із широким тематичним діапазоном.

Поезію змінювала музика. Ольга Янушкевич презентувала дванадцять своїх пісень на вірші Олександра Коротка у виконанні вокального тріо «Зірниця» та вокалістів.

Вечір пройшов у напрочуд теплій атмосфері, своє захоплення і вдячність вінницька публіка висловила квітами та оплесками.

Автор фоторепортажу – Фелікс Розенштейн.